Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon

Info KKT koolituste kohta

Jätkub registreerumine prof Martin Bohuse töötuppa  "DBT for Complex PTSD:  An evidence based multicomponent program to treat the sequelae of interpersonal violence during childhood and adolescence". Töötuba toimub kahes osas, 12-14.okt 2020 Zoom veebikeskkonnas ja 04-06.veebruar 2021 Tartus.

6-päevase töötoa käigus (2*3 päeva) antakse ülevaade komplekstrauma ravimeetoditest lähtudes dialektilise käitumisteraapia põhimõtetest, samuti käsitletakse ja harjutatakse töötoas traumaspetsiifilisi kognitiivseid ja eksponeerimisel baseeruvaid tehnikaid, et aidata traumat kogenud inimestel toime tulla häirivate traumamälestustega ning traumaga kaasnevate esmaste ja sekundaarsete emotsioonidega. Töötoa täpsema kirjeldus on leitav siin. Võimalik on osaleda ka ainult 12-14.okt sessioonil.

Töötuppa on oodatud vaimse tervise spetsialistid, kes soovivad oma töös rakendada tõenduspõhiseid ravimeetodeid. Baasteadmised dialektilisest käitumisteraapiast on soovituslikud, aga mitte ilmtingimata vajalikud. 12-14.okt toimuva töötoa maksumus EKKA liikmetele ja üliõpilastele 350.- eurot, teistele 395.- eurot. Hind sisaldab töötoa materjale.

Registreerumine 12-14.okt töötuppa on avatud 1.oktoobrini käesoleval lingil
https://docs.google.com/forms/d/1f1QIAXgRv65svS-OU2AENfIRNu6gwWQcmgpibNYy4-4/edit?usp=sharing

Töötoas osalemisest on võimalik loobuda 1.oktoobrini, pärast seda osalustasu ei tagastata. Küsimuste korral palun pöörduda e-posti aadressil info@ekka.ee